Kari

Kari to żywiołowa dorosła suczka, która bardzo źle radziła sobie w grupie psów. W schronisku czeka na dom, który lubi szybkie i skoczne psy.

Metryczka

Imię: Kari

Wiek: ok. 4 lat

Cechy szczególne: waga ok. 15 kg

Stosunek do ludzi: przyjaźnie nastawiona, bardzo lgnie do człowieka

Stosunek do psów: dogaduje się z uległymi psami

Zachowanie na spacerach: Potrafi chodzić na smyczy. Na spacerach co chwilę podchodzi do człowieka i zabiega o kontakt z nim. Jest emocjonalna, dużo popiskuje i skacze naprawdę wysoko. Potrafi bez rozpędu podskoczyć do twarzy i dać mokrego buziaka (lub wybić zęby ???? )

Inne cechy: to wulkan energii, wyglądający nieco owczarkowato, ale dużo mniejszy

Status: wykastrowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie, zachipowana, z książeczką zdrowia, zabezpieczona przeciwko pchłom i kleszczom

Historia: Kari to rudy żywioł. Uwielbia spacery i smaczki. Jest bardzo skoczna. Nie jest agresywna w stosunku do psów, ale bywa bardzo zazdrosna o człowieka. Trafiła początkowo do boksów ogólnych, ale z uwagi na jej zamiłowanie do wysokich skoków, zamieszkała w pojedynczym kojcu. Powinna trafić do domu, który poradzi sobie z tym rudym temperamentem.

Kari czeka na dom w schronisku dla zwierząt w Zamościu. Wolontariusze mogą odpowiedzieć na dodatkowe pytania w jej sprawie.

Możesz również polubić